banderolë-2
banderolë-1
Tifoz KE

Rreth Nesh

Hunan Hekang Electronics Co, Ltd është një kompani e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e boshtit ventilatorë ftohës, tifozë DC, ventilatorë AC, prodhues ventilatorësh me prodhim mbi 15 vjet dhe R&D përvojë.Fabrika jonë ndodhet në qytetin Changsha dhe qytetin Chenzhou, Provinca Hunan.Gjithsej mbulon 5000 m2 siperfaqe.
Ne prodhojmë lloje modelesh për tifozët ftohës aksial pa furçë, motor dhe ventilatorë të personalizuar dhe kemi CE & RoHS & UKCA certifikuar.Kapaciteti ynë aktual i prodhimit është 4 milionë copë/vit.Qëllimi ynë është që t'u ofrojmë klientëve tanë shërbime të rëndësishme me vlerë të shtuar, zgjidhje të gatshme ose dizajne me porosi plotësojnë nevojat e tyre për 50 vende dhe rajone në të gjithë botën.
Ne mirëpresim miq nga çdo vend dhe rajon për të krijuar marrëdhënie biznesi afatgjata me të ne.Ne do të përballojmë produkte të përsosura, si dhe shërbim profesional dhe të përsosur për ju.

shikoni më shumë
  • Hekanga
  • DS-3160
  • fabrika

produkteve

Hunan Hekang Electronics Co., Ltd. ka një nga linjat më të gjera të tifozëve AC, tifozëve DC, aksesorëve të ventilatorit dhe ventilatorëve.Kënaqësi të prezantojmë një linjë të ventilatorëve ftohës boshtor cilësor, aksesorëve në inventarin tonë në rritje të komponentëve elektronikë.
Tifozët tanë të ftohjes zakonisht janë klasifikuar në 4 kategori, të cilat përfshijnë Ventilatorët Aksial, Ventilatorët Centrifugalë, Fryrësat centrifugale, Ventilatorët me Rrjedhje Kryq.

DC FANESDC FANES
TIFES ACTIFES AC
TIFAT E KE-sëTIFAT E KE-së
VentilatorVentilator
AKSESORAKSESOR

APLIKACION

Hunan Hekang Electronics Co., Ltd. me markën e vet "HK", të dizajnuara për performancë të lartë dhe zhurmë të ulët janë gjerësisht, kryesisht prodhon stile të shumta të tifozëve DC / AC / EC pa furça, tifozë aksialë, ventilatorë centrifugale, ventilatorë turbo, ventilatorë përforcues .
Klientët e vlerësuar të Hekang vijnë nga një sërë sektorësh, duke përfshirë industrinë e ftohjes, industrinë e pajisjeve të komunikimit, kompjuterët periferikë kompjuterikë, UPS dhe furnizimin me energji elektrike, optoelektron LED, automobila, pajisje shtëpiake, pajisje mjekësore, pajisje mekanike dhe pajisje, hapësirën ajrore dhe mbrojtjen, mbikëqyrjen dhe sigurinë industria, kontrolli industrial, inteligjenca artificiale, terminali inteligjent, interneti i gjërave etj.

abonohen
Lajme